fot. Pixabay.com

W Warszawie startuje „Pracownia A35”. Jest to program szkoleniowy dla wolontariuszy, który składa się z cyklu szkoleń przygotowujących do animowania kultury w jej różnych obszarach.

W pierwszej fazie realizacji projektu razem z grupą osób zakwalifikowanych do „Pracowni A35” organizatorzy ustalą obszary, w których uczestnicy chcieliby rozwijać swoje kompetencje. Na tej podstawie przygotowana zostanie seria szkoleń, która będzie sprofilowana według potrzeb każdego uczestnika. Uczestnicy projektu będą mogli wybrać szkolenia spośród zagadnień: zarządzanie organizacją, finansowanie projektów/pozyskiwanie środków, profilowanie i programowanie inicjatyw kulturalnych, marketing, reklama i PR, organizacja i logistyka wydarzeń kulturalnych.

Pierwsze zajęcia w ramach programu zaplanowano w poniedziałki: 11 czerwca, 18 czerwca i 25 czerwca o godz. 17 w Pracowni A35 przy ul. Andersa 35. Zajęcia będą dotyczyły profilowania i programowania inicjatyw kulturalnych, organizacji i logistyki wydarzeń kulturalnych oraz marketingu, reklamy i PR w kulturze.

Aby dołączyć do projektu, należy wysłać zgłoszenie na adres e-mailowy: biuro@filmforum.pl. Zgłoszenia trwają do 21 maja. Więcej informacji na stronie programu: www.a35.pl.