fot. materiały prasowe

Aston Martina, jakim jeździł James Bond, można oglądać nad Wisłą. W nowym biurowcu The Tides przy moście Poniatowskiego otwarty został showroom samochodów najwyższej klasy. Pojawić się tu mają też Rolls Royce’y, Bentleye, Ferrari i Lamborghini.

Prowadzi go spółka zajmująca się sprzedażą i wynajmem limitowanych wersji najdroższych marek aut. Nad Wisłą pojawią się więc Rolls Royce’y, Bentleye, Ferrari czy Lamborghini. Firma zapowiada, iż wśród modeli zobaczymy m.in. auto, którym jeździł James Bond oraz Ferrari La Ferrari – unikalny model, w którego projektowaniu uczestniczyli Felipe Massa i Fernando Alonso.

– Showroom w miejscu z tak niesamowitym widokiem robi wrażenie na klientach. The Tides to idealny wybór, nie tylko ze względu na funkcjonalność i fantastyczną architekturę lecz również centralną lokalizację – mówi Paweł Mikołajczuk z firmy HSI Capital, która prowadzi showroom.

The Tides to jeden z najbardziej ekskluzywnych projektów, jakie powstały w Polsce na przestrzeni ostatnich lat. Znajduje się nad samym brzegiem Wisły, przez co mieszkańcy apartamentów i najemcy biur mają widok na rzekę, panoramę prawobrzeżnej Warszawy i bryłę Stadionu Narodowego.