Cafe Amor w Mr. Pancake
Cafe Amor w Mr. Pancake

Najbliższe 2 tygodnie Mr. Pancake będzie pachnącą Cafe Amor dedykowaną odważnym i niezależnym kobietom.

Będzie przestrzenią inspirowaną kolekcją perfum Yes I Am marki Cacharel.
Zapachami dedykowanymi odważnym i niezależnym kobietom, zapachów których wyróżnikiem są pełne namiętności nuty kwiatowo-owocowe i szlachetne składniki inspirowane kobiecością.

Warto odwiedzić to miejsce, aby doświadczyć przygody Cafe Amor i poznać wyjątkowe zapachy.

Wejdź do świata pełnego zapachów

Marka Cacharel zachęca do przeżycia niezwykłych doznań zapachowych oraz smakowych w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni w kawiarni Mr. Pancake.

Inspiracją do jej stworzenia zostały zapachy z najnowszej kolekcji marki – Yes I Am. Barwne materiały graficzne, które dekorują popularne miejsce, a także specjalnie przygotowana przestrzeń ze ścianką do nagrywania materiałów np. do social mediów, to tylko część atrakcji, które czekają na klientów.

Warszawska kawiarnia przygotowała na tę okazję także menu dedykowane wybranym zapachom . W ofercie znajdują się, m.in. kultowe pancakes dekorowane na wzór produktów marki.

Wyjątkowe zapachy z kolekcji Yes I Am

Ta odważna kolekcja, wykorzystując zmysłowe kwiatowo-owocowe nuty, prezentuje się w zaskakujących odsłonach i tym samym tworzy apetyczne zapachy dedykowane wyjątkowym osobowościom. Nuty malin, mandarynki, bursztynu i jaśminu w Cacharel Yes I Am uzupełniają pikantne tony.

Z kolei w Yes I Am Delicious wyraźnie zaznaczone są czekoladowe akordy, które dopełniają kompozycję zielonego kardamonu, mandarynki oraz płatków kwiatu pomarańczy i jaśminu.

Kolejna propozycja Yes I Am Glorious to zapach o wykwintnej, owocowo-kremowej kompozycji z wyraźnie wyczuwalnymi aromatami nektaru z białej brzoskwini i białych kwiatów, który stanowi metaforę sukcesu i wiary w siebie.

Poza stworzeniem unikalnych perfum, marka Cacharel zadbała także o design flakonu, który inspirowany jest szminką – najbardziej charakterystycznym kobiecym kosmetykiem. Podobnie jak sam zapach, także jego opakowanie może stać się Twoim niezbędnym dodatkiem!

Gdzie?

Aby przeżyć niezwykłą przygodę, trzeba odwiedzić kawiarnię Mr. Pancake przy ulicy Marszałkowskiej 17 w Warszawie.

Wyjątkowa przestrzeń, atrakcje dla Klientów, a także specjalne menu – to wszystko czeka do 24 maja!

Cafe Amor w Mr. Pancake przy Marszałkowskiej 15 przy Marszałkowskiej 15