Klubokawiarnia, w której na hasło „Jestem przedsiębiorcą” można napić się kawy, popracować i przeczytać świeżą prasę, rozpoczęła działalność przy ul. Marszałkowskiej 87.

W Idea Hub przedsiębiorca znajdzie jednak przede wszystkim miejsce do pracy. Główną część kawiarni stanowi przestrzeń coworkingowa, przeznaczona przede wszystkim do pracy przy komputerze. Znajdują się tam ergonomiczne biurka wyposażone w ładowarki do różnego rodzaju sprzętu elektronicznego.

‒ Przedsiębiorcy nie muszą tłoczyć się w tradycyjnych kafejkach, które nie są najwygodniejszym miejscem do pracy ze względu na panujący tam ruch i hałas. Nie muszą też znosić spojrzeń właścicieli czy kelnerów niezadowolonych
z tego, że klient kupując kubek kawy i ciastko, zajmuje stolik przez wiele godzin – mówi Magdalena Tomkiewicz, menedżerka Idea Hub.

Osoby pracujące w Idea Hub mogą skorzystać z darmowego Wi-Fi, ale też z całego zaplecza biurowego, czyli faksu, kopiarki czy skanera. Jedną z największych atrakcji jest jednak sala konferencyjna, w pełni wyposażana w sprzęt multimedialny (ekran, nagłośnienie, zdalna obsługa sprzętu).

Idea Hub jest otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 8‒20
i w sobotę w godz. 9‒24.

Autor: KS